Оголошення про забір крові !

16 червня 2022 року в приміщенні КНП "Овруцький ПМСД " за адресою: м. Овруч, вул. Тараса Шевченка, 41 буде відбуватися забір крові для потреб Збройних Сил України. Реєстрація донорів відбувається до 01 червня 2022 року. Бажаючим звертатися за номерами телефонів:

Конкурс дитячих малюнків !

Стартував щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» на тему «Моє майбутнє в мирній Україні». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

Щодо перейменування вулиць

Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.

Усиновлення дітей в умовах війни

У зв’язку з російською військовою агресією на території України багато дітей втратили батьків або залишилися без батьківського піклування. Проте слід наголосити, що під час воєнного стану порядок усиновлення дітей, визначений українським законодавством не спрощується та не змінюється. Усиновлення дітей в умовах воєнного стану здійснюється виключно відповідно до норм законодавства України.

Увага!

З метою убезпечення жителів Словечанської громади від провокативних дій з боку третіх осіб в переддень травневих свят, наголошуємо та доводимо до мешканців громади інформацію про кримінальну відповідальність за поширення символіки тоталітарних режимів, а саме ст. 436-1 передбачена кримінальним кодексом України за виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганди комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.