Порядок денний

Пропозиція "Про внесення змін до бюджету Словечанської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Рішення "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Словечанської сільської територіальної громади за перше півріччя 2021 року"

Рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги"

Рішення "Про затвердження розпоряджень сільського голови"

Рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна"

Рішення "Про включення об’єктів оренди до Переліку другого типу"

Рішення "Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії  VIII скликання Словечанської  сільської  ради від 09.12.2020 року № 33 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Словечанської сільської ради" додаток

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Рішення "Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Словечанської сільської ради"

Рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення Гетьману Миколі Васильовичу"

Рішення "Про уточнення площі земельної  ділянки переданої  у приватну власність"

Рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Каращуку Сергію Михайловичу, Каращук Галині Анатоліївні"

Рішення "Про  відмову у зменшенні ставки земельного податку Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення"

Рішення "Про припинення договору оренди землі Гриб Людмилі Михайлівні"

Рішення "Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки Гриб Людмилі Михайлівні"

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

Рішення "Про скасування  рішення   8  сесії  VIІI скликання  Словечанської  сільської  ради від 28.05.2021 року № 280"

Рішення "Про укладення договору оренди землі з ПрАТ «ВФ Україна"

Рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Нові Велідники, вул. М.Пінчука, 49 Хлуплянцю Володимиру Івановичу"

Рішення "Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відмеж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Красилівка,  вул. Подкура М.Я., 104 гр. Антонюку Григорію Ігнатовичу"

Рішення "Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Прибитки,  вул. Садова, 10 гр.  Скрипник Таїсії  Володимирівні"

Рішення "Про  надання дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки гр.  Пінчук Надії  Йосипівні"

Рішення "Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.  Кравчуку Віталію Вікторовичу"

Рішення "Про  надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.  Бокиєвцю Андрію Констянтиновичу"

Рішення "Про вилучення земельної ділянки"

Рішення "Про припинення договорів оренди землі ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ»"

Рішення "Про внесення змін до договору оренди землі ПрАТ «Київстар»"

Рішення "Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення "Про  внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання від 14.08.2019 року № 540-29/19"