Порядок денний

Пропозиції "Про внесення змін до бюджету Словечанської сільської територіальної громади на 2021 рік."

Рішення "Про  затвердження протоколу електронного аукціону з оренди комунального майна."

Рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги."

Рішення "Про виведення із членів особистого селянського господарства."

Рішення "Про затвердження розпоряджень сільського голови."

Рішення "Про внесення змін до рішення 3 сесії VIІІ скликання від 23.12.2020 року № 53 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Словечанської сільської ради на приватизацію в 2021 році."

Рішення "Про внесення змін до рішення 11 сесії VIІІ скликання від 30.09.2021 року № 392 «Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Коростенського району у комунальну власність Словечанської сільської територіальної громади, в особі Словечанської сільської ради»."

Рішення "Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів, інвентаря та інших необоротних матеріальних активів."

Рішення "Про внесення змін до рішення 9 сесії VIІІ скликання від 30.06.2021 року № 290 «Про  приведення у відповідність бланків, печаток та штампів органу  місцевого самоврядування у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою». "

Рішення "Про передачу шкільного автобуса."

Рішення "Про надання дозволу на передачу вантажного автомобіля."

Рішення "Про звернення   депутатів сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України."

Рішення "Про звернення   депутатів сільської ради до Кабінету Міністрів України."

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)."

Рішення "Про  затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Словечанської сільської ради."

Рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Захарчуку Миколі Петровичу."

Рішення "Про  затвердження проекту із  землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки гр. Репецькому Анатолію Григоровичу."

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки гр. Репецькому Анатолію Григоровичу."

Рішення "Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Красилівка, вул. М.Я.Подкура, 16 гр. Кобилинській Валентині Іванівні."

Рішення "Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Красилівка, вул. Незалежна, 17 гр. Андрейцеву Миколі Сергійовичу."

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки гр. Андрейцеву Миколі Сергійовичу."

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки гр. Рихтік Марії Тимофіївні."

Рішення "Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Білка, вул. Чернещина, 25 гр. Невмержицькій Сніжані Володимирівні."

Рішення "Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) в с. Листвин, вул. Чумацька, 11гр. Конончуку Володимиру Малаховичу. "

Рішення "Про  затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо  інвентаризації земель Словечанської сільської ради."

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Прохоровій Олені Іванівні."

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення детального плану та виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування культової споруди (релігійної громади Свято Богоявленської  Української православної церкви Овруцько-Коростенської єпархії)."

Рішення "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення ДП  «Словечанське лісове господарство»."

Рішення "Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведенняземельної ділянки із зміною цільового призначення ДП  «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство»."

Рішення "Про припинення договорів оренди землі ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ»."

Рішення "Про припинення договору оренди землі ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ»."

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Красилівка, вул. М.Я.Подкура, 18 гр. Герасимчуку Петру Івановичу."

Рішення "Про розірвання договору оренди землі."

Рішення "Про передачу земельної ділянки у власність."

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з передачею її в оренду гр. Заруцькому Петру Івановичу."

Рішення "Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в с. Антоновичі, вул. Великоланська, 3а Гриб Людмилі Михайлівні."

Рішення "Про передачу в оренду земельної ділянки на території Словечанської сільської ради."

Рішення "Про передачу в оренду земельних ділянок на території Словечанської сільської ради ФГ «ЛИСТВИН»."