Порядок денний

Рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Словечанської сільської  територіальної громади на 2023 рік." додатки

Рішення "Про внесення змін до бюджету Словечанської сільської територіальної громади на 2022 рік."  ПРОПОЗИЦІЯ

Рішення "Про виведення із членів особистого селянського господарства."

Рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги."

Рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна. "

Рішення "Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду житла, що належить до комунальної власності Словечанської сільської ради."

Рішення "Про дострокове розірвання контракту та звільнення директора Комунального некомерційного підприємства «Словечанська районна лікарня» Словечанської сільської ради Житомирської області. "

Рішення "Про укладення контракту з директором Комунального некомерційного підприємства «Словечанська районна лікарня» Словечанської сільської ради Житомирської області."

Рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПП «Велідницьке»."

Рішення  "Про продовження договору оренди земельної ділянки в с. Словечне, вул. Київська, 46 ФОП Рихальському Олександру Анатолійовичу."