Порядок денний

Рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету Словечанської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Рішення   Пропозиції "Про внесення змін до бюджету Словечанської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Рішення "Про співфінансування проекту"

Рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги"

Рішення "Про затвердження розпоряджень сільського голови"

Рішення "Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів, інвентаря та інших необоротних матеріальних активів"

Рішення "Про затвердження актів списання  групи основних засобів"

Рішення "Про виведення із членів особистого селянського господарства"

Рішення "Про затвердження перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей в Словечанській сільській ТГ на 2021 – 2026 роки"

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Рішення "Про  затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Словечанської сільської ради"

Рішення "Про уточнення площі земельної  ділянки переданої  у приватну власність"

Рішення "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації  земель Словечанської сільської ради"

Рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конончук Марії Сергіївні"

Рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Конончуку Віталію Миколайовичу"

Рішення "Про  проведення  інвентаризації  земельних  ділянок комунальної власності Словечанської   сільської   ради"

Рішення "Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки Кулішу Олексію Івановичу"

Рішення "Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки в с. Словечне, вул. Київська, 1а ФОП Гахрамановій Олені Іванівні"

Рішення "Про  надання дозволу на виготовлення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр.  Булую Івану Артемовичу"

Рішення "Про  надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр.  Демидчуку Петру Івановичу"

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Можари, вул.  Хуторянська, 4 гр. Панухнику Андрію Анатолійовичу"

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Красилівка, вул.  Подкура М.Я., 94 гр. Шульзі Ганні Прокопівні"

Рішення "Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.  Бондарчуку Василю Володимировичу"

Рішення "Про  надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.  Бондарчук Тетяні Петрівні"

Рішення "Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності  Словечанської сільської ради"

Рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Купневич Наталії Василівні"

Рішення "Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок у комунальну власність зі зміною цільового призначення ТОВ «Агропідприємство Полісся»

Рішення "Про припинення договору оренди землі ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ»"