Порядок денний

Рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Словечанської ТГ на 2022 рік"  Додатки

Пропозиції "Про внесення змін до бюджету Словечанської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги"

Рішення "Про виведення із членів особистого селянського господарства"

Рішення "Про затвердження розпоряджень сільського голови"

Рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна"

Рішення "Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду житла, що належить до комунальної власності Словечанської сільської ради"

Рішення "Про затвердження Статуту ОНЗ «Словечанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Словечанської   сільської ради     Житомирської  області в новій редакції"

Рішення "Про затвердження актів списання основних засобів КНП «Словечанська районна  лікарня»"

Рішення "Про затвердження протоколів про результати електронного аукціону  з оренди"

Рішення "Про  приведення у відповідність бланків, печаток та штампів органу  місцевого самоврядування у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою"

Рішення "Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Словечанської сільської ради"

Рішення "Про затвердження проектної документації"

Рішення "Про затвердження проектної документації"

Рішення "Про прийняття об’єктів у комунальну власність територіальної громади в особі  Словечанської  сільської  ради"

Рішення "Про внесення змін у рішення 16 сесії VII скликання від 12.02.2019 р.  № 286 «Про  затвердження  Положення  про  орган приватизації об’єктів комунальної власності   об’єднаної   територіальної   громади   Словечанської    сільської  ради»"

Рішення "Про включення об’єктів оренди до Переліку другого типу"

Рішення "Про внесення змін у рішення 3 сесії VIІІ скликання від 23.12.2020 року № 55 «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Словечанської сільської ради»"

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Рішення "Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам Словечанської сільської ради"

Рішення "Про  затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель Словечанської сільської ради"

Рішення "Про  прийняття земельної ділянки комунальної  власності Овруцької міської територіальної громади  до комунальної  власності Словечанської територіальної громади"

Рішення "Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки комунальної власності Словечанської сільської ради"

Рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ФГ «ЛИСТВИН»"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хоменку Сергію Івановичу"

Рішення "Про  надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Словечне гр. Конончуку Віталію Миколайовичу"

Рішення "Про уточнення площі земельної  ділянки переданої  у приватну власність гр. Лінкевичу Володимиру Федоровичу"

Рішення "Про уточнення площі земельної  ділянки переданої  у приватну власність гр. Петрушку Олексію Артемовичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Можаровському Вадиму Олексійовичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського  господарства гр. Кулішу Олександру Анатолійовичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки дляведення особистого  селянського  господарства гр. Стоцькому Миколі Адамовичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Рудницькому Олександру Леонідовичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Левківському Віктору Миколайовичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рафальському Петру Івановичу"

Рішення "Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчук Валентині Володимирівні"

Рішення "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Словечанського СТ"

Рішення "Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки Демиденку Анатолію Віталійовичу"

Рішення "Про припинення договорів оренди землі ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ»"

Рішення "Про внесення клопотання до Овруцької міської ради про надання дозволу Словечанській сільській раді на проведення інвентаризації земельної ділянки в м.Овруч, вул. Відродження, 28"

Рішення "Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності с. Нові Велідники, вул. Центральна, 60"

Рішення "Про розгляд звернення ПСП «Бігунь»"

Рішення "Про надання  погодження на прийняття  майна від Коростенської районної ради"