Право дітей на БВПД!

Дитинство, обпалене війною… Саме таким воно є для українських дітей через повномасштабне вторгнення російської федерації. Постійні обстріли, руйнування, вимушена евакуація, поранення, смерті — це важко переживати дорослим, а дітям — тим паче.

ВАКЦИНАЦІЇ  ДОПОМАГАТИМЕ  АВТОБУС

 Вже зовсім скоро у  різні села та селища об’єднаних територіальних громад  Житомирської області приїздитимуть мобільні  бригади з вакцинації – аби проводити на місцях щеплення населення від інфекційних захворювань.  Доставка цих бригад за призначенням покращиться завдяки спеціальному автобусу, отриманому Державною установою «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  від Міністерства охорони здоров'я.  Його було передано представництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського Союзу.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 13.03. 2023 р.

Впродовж останнього тижня, за період з 6 по 12 березня 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7094 особи, що на 4,7% хворих менше  ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося серед дітей і дорослих, за виключенням осіб старших 60-ти років. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.