Угода про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Королівством Бельгія

У Брюсселі разом із Прем’єр-міністром Александром Де Кроо підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Бельгією та Україною.

#безбар’єрність: Формування безбар’єрності на робочому місці

Безбар’єрність на робочому місці в державних органах – це підтримка доступності, різноманітності та інклюзії на робочому місці, а також усунення бар’єрів під час виконання державними службовцями та іншими працівниками державних органів своїх посадових обов’язків.

#безбар’єрність: Як взаємодіяти з людиною, яка користується кріслом колісним. ІНФОГРАФІКА

Уявіть ситуацію: ви бачите, як людина на кріслі колісному намагається піднятися пандусом. Бажаючи допомогти, ви хапаєтеся за крісло і штовхаєте його вперед. Однак можете зіткнутися з різною реакцією на свої дії, навіть з агресією – якщо допомога непрохана.

Прозорість та підзвітність: Команда Opendatabot запустила новий проєкт для перевірки новобудов

Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».

Прозорість та підзвітність: у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції

Сьогодні, 22 травня, у Житомирській ОВА під головуванням завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної військової адміністрації Олега Хабчука відбулася нарада з представниками структурних підрозділів ОВА щодо організації роботи із запобігання та виявлення корупції.