АЛГОРИТМ ДІЙ при отриманні інформації, анонімного повідомлення терористичного характеру

1. Посадова особа  Коростенської районної  військової адміністрації при отриманні інформації щодо замінування зобов'язана: - негайно повідомити територіальний орган Головного Управління Національної поліції (тел. 102), Управління СБ України в Житомирській області (тел. 04142-5-08-13; 097-634-61-59), Головного Управління надзвичайних ситуацій України в Житомирській області (тел. 101).

«РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ»: ЗУСТРІЧ З МЕДИКАМИ

Відбулася перша зустріч проектної команди Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб  з керівництвом, сімейними лікарями та педіатрами Брусилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги  у рамках проекту  «Разом збережемо життя».

Україна зробила ще один важливий крок задля зміцнення своєї безпеки та обороноздатності, — Віталій Бунечко Про це очільник Житомирської ОВА зазначив на своїй сторінці у facebook.

#ПрозорістьТаПідзвітність: Держаудитслужба розпочала 23 моніторингові процедури завершених публічних закупівель

Робоча група «Прозорість та підзвітність» Житомирської обласної військової адміністрації на черговому засіданні опрацювала оголошені закупівлі, по яким Державна аудиторська служба України проводить моніторинг публічних закупівель.