Дорогі жителі Словечанської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю Вас з державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності. Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Це свято об’єднує всіх, хто любить і шанує свою країну, хто своєю працею створює гідне майбутнє Батьківщини. В ці святкові дні бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою сільський голова Володимир Трикиша