У зв’язку з набранням чинності з 01 вересня 2020 року постанови КМУ  від 13.05.2020 року № 362 "Про часткове зупинення дії Угоди між кабінетом міністрів україни та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян" скасовується можливість використання паспорта громадянина України для виїзду з України до Республіки Білорусь та перебування на території Білорусі на умовах, передбачених вказаною Угодою.

Громадяни України - жителі прикордонних районів України зможуть і надалі керуватися чинним режимом поїздок в Республіку Білорусь в місцевих пунктах пропуску за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження (для осіб до 18 років) відповідно до угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Білорусь про порядок перетинання українсько-білоруського державного кордону громадянами, які проживають у прикордонних районах, від 12.12.1998 року.