Фото без опису

               З метою недопущення завдання шкоди суспільним інтересам, інформуємо, що у разі закупівлі піротехніки для влаштування феєрверків та світлозвукових видовищ з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят в обов’язковому порядку слід звертати увагу на вимоги, визначені Технічним регламентом піротехнічних виробів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2011 року № 839.

               Так, маркування виробу (його паковання) повинно бути зроблено українською мовою, містити відомості про виробника та імпортера виробу, інструкцію щодо його використання та зберігання, вікові обмеження, дату виготовлення, строк зьерігання, радіус небезпечної зони дії, вагу піротехнічної суміші тощо.

              Також в обов’язковому порядку на піротехнічному виробі або на його паковання повинен бути нанесений національний знак відповідності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.11.2001 року № 1599 (зі змінами). даний знак має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилісника, а також повинен містити ідентифікаційний номер органу, що проводив оцінку відповідності даного виробу.