Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України № 1049 від 12.10. 2011р. «Про затвердження Порядку проведення програм (проєктів, заходів ), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації) яких надається фінансова підтримка»  Департаментом культури молоді та спорту облдержадміністрації оголошено обласний конкурс із зазначеної тематики,  для інститутів громадянського суспільства,  яким у 2021 році надаватиметься підтримка за рахунок бюджетних коштів.

Конкурсні  пропозиції приймаються щоденно  з  10:00  год.  до  16:00 год. у друкованому варіанті з  понеділка  по  п’ятницю до  10 грудня 2020  року (включно)  за  адресою: м. Житомир,  вул. Мала Бердичівська,  25,  каб.  59       (4 поверх),  тел. (0412) 47-22-00, електронна пошта: zhtdsms2@ukr.net.

Більш детальну інформацію щодо проведення  конкурсу можна отримати за посиланням, яке розміщене на веб-сайті ОДА  у розділі  «Громадянське суспільство»  підрозділі «Оголошення» https://oda.zht.gov.ua/main/gromadyanske-suspilstvo/ogoloshennya/do-uvagy-igs-ogolosheno-provedennya-konkursu-u-sferi-natsionalno-patriotychnogo-vyhovannya/

Просимо виставити дану інформацію на офіційних веб-сайтах  райдержадміністрацій, міськрад, об’єднаних територіальних громад та повідомити інститути громадянського суспільства, які працюють з молоддю, щодо  можливості взяття участі у конкурсі.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання департаменту культури молоді та спорту облдержадміністрації Поліщук Тетяна Родіонівна тел. 0964688787.

Додатки до наказу