Фото без опису

  
          
Кабінет Міністрів України вводить посилені карантинні обмеження з 8 по 24 січня 2021 року включно на всій території України.  
Локдаун триватиме 17 діб – з 00:00, 8 січня до 00:00, 25 січня.
В цей період буде заборонена робота: закладів громадського харчування (крім доставки та роботи на виніс), магазинів непродовольчих товарів, кінотеатрів, театрів, ТРЦ, фітнес-клубів, басейнів тощо. Також буде діяти заборона на будь-які масові заходи, роботу освітніх закладів (окрім дитячих садочків).
У період з 8 по 24 січня, продовжить працювати громадський транспорт, продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі, СТО, АЗС, перукарні та салони краси (по попередньому запису).
Як зазначив Міністр інфраструктури України, робота транспорту не зупинятиметься під час дії додаткових карантинних обмежень у січні 2021 року:
- внутрішні авіаперевезення здійснюватимуться без обмежень. 
- Під час авіаподорожей закордон перевіряйте умови в’їзду/виїзду, встановлені для українських громадян країною, куди прямує пасажир
- автотранспорт, у тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення
- метро перевозитиме пасажирів без обмежень щодо кількості місць для сидіння
- оператори поштового зв’язку працюватимуть у звичайному режимі, без змін