Станом на сьогодні в Україні зроблено 111 025 щеплень.

.

22 березня в Україні розпочинається чергова ланка другого етапу вакцинації. До мобільних бригад долучають ще стаціонарні пункти щеплень – 565 одиниць.

.

Етапи вакцинації, згідно з Дорожньою картою, можуть реалізовувати одночасно.

.

У рамках другого етапу вакцинації відбудеться імунізація сімейних лікарів. З прибуттям наступних партій вакцин до них приєднаються працівники соціальної сфери та системи громадського здоров’я, а також люди віком від 80 років.

.

Протягом другого етапу вакцинації заплановано охопити максимальну кількість працівників первинної медичної допомоги, зокрема системи громадського здоров’я та соціальної сфери.

.

У рамках другого етапу вакцинації планують розгорнути більше як 2,5 тис. пунктів щеплення по території всієї країни. Вони розпочинатимуть роботу, коли будуть надходити нові партії вакцини.

.

Починаючи з 29-30 березня запланована вакцинація людей віком від 80 років, які попередньо записалися до листа очікування в додатку Дія, через контакт-центр МОЗ з питань COVID-19 або за допомогою сімейних лікарів, які формують відповідні списки.