Фото без опису26 квітня 35 років тому життя всієї планети, особливо України, змінилося назавжди. Відбулася масштабна аварія на Чорнобильській АЕС. Змінилося життя кожного... Однак, наслідки катастрофи були б набагато страшнішими, якби не ліквідатори. Будівельники, пожежники, енергетики, працівники охоронних служб, медики – усі вони знаходилися в тому пеклі і впродовж 3-ох років (1986-1989 роках) ліквідовували наслідки цієї аварії.  Ми щиро дякуємо ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

24.04.2021 року  в Чорнобильській зоні відчуження відбулося  відкриття меморіалу ліквідаторам – жителям Коростенського району. На плитах меморіалу було викарбовано імена та прізвища 619-ти жителів району, з яких 59 жителів Словечанської територіальної громади,  які у перші дні після аварії на ЧАЕС залучалися до ліквідації пожежі на четвертому енергоблоці.

Сьогодні сільський голова відзначив подяками та одноразовою матеріальною допомогою  ліквідаторів громади.