Фото без опису

В Україні набирає обертів приватизація державного майна. 

 

Фонд держмайна повертає довіру до процесів приватизації, оренди та корпоративного управління та надає роз’яснення, чому важлива приватизація. 

 

Потрібно навести лад! На сьогодні в Україні понад 3600 державних підприємств, якими керують 96 органів управління. З цього переліку близько 1000 підлягають приватизації, а майже 1000 – непрацюючі, які вже можна лише ліквідувати – борги перевищують вартість. І з часом кількість доведених до ліквідації державних активів лише зростатиме, разом зі збитками для держави.

 

Залучаємо сталі інвестиції! Статистика свідчить, що на кожну гривню витрачену при приватизації, додатково вкладається 4-6 гривень у модернізацію активів та створення нових робочих місць.

 

Пройти європейським шляхом! Станом на 1990 рік в Польщі було близько 8,5 тисяч державних підприємств, сьогодні їх близько 40. В Україні на сьогодні близько 3600 державних активів – ми маємо пройти шляхом всіх успішних країн з ринковою економікою.

 

Відновити економіку! Мета приватизації – перетворення непродуктивних активів на продуктивні шляхом залучення компетентних інвесторів через приватизацію непрофільних для держави об’єктів на онлайн-аукціонах.

 

Приватизація – це нові робочі місця, модернізація активів, інвестиції та надходження у бюджет.

 

Нагадаємо, що 19 травня заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський провів засідання регіональної робочої групи з питань ефективності використання державного майна в Житомирській області. 

 

Як повідомлялося раніше, у Житомирській області виставлено на приватизацію 13 будівель