Шановні жителі  територіальної громади!

  Світ сколихнула ситуація на польсько-білоруському кордоні, де було здійснено неодноразові спроби прориву кордону у бік Польщі зі сторони великої кількості мігрантів (переважно з числа жителів Близького Сходу).

Не виключається можливість подібного і на україно-білоруському кордоні.

Уряд вжив заходів щодо укріплення державного кордону України та розміщення додаткових сил, але ваша пильність і небайдужість може також допомогти!

Виконайте свій громадський обов’язок - у разі появи на території ваших населених пунктів окремих підозрілих осіб або навіть груп осіб – одразу телефонуйте до поліції (102) або ж проінформуйте свого керівника старостинського округу (старосту), який допоможе передати вашу інформацію відповідним органам.

P.S. Стаття 332 Кримінального Кодексу України. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України

1. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод -

караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені способом, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яку незаконно переправляли через державний кордон України, чи вчинені щодо кількох осіб, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або вчинені з корисливих мотивів, -

караються позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Фото без опису