Відділ соціального захисту населення Словечанської сільської ради повідомляє жителів громади, які мають інвалідність 1 та 2 груп, пов’язану з порушенням зору про те, що дана категорія громадян має право на отримання пільг при оплаті за використання(утримання) житла, комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу в розмірі 50% на 2022 рік . Ця виплата нараховуєтся з дати звернення по кінець 2022 року.

При отриманні субсидії у 2022 році вище вказана пільгова категорія втрачає право до кінця року на дану пільгу.

Просимо  осіб, які мають право на знижку, звернутися у відділ соціального захисту населення Словечанської сільської ради,  з метою визначення та отримання даного виду допомоги. При собі мати :

довідку про склад сім'ї

паспорт,

ідентифікаційний код,

довідку МСЕК, які підтверджує інвалідність, пов’язану з погіршенням зору,  1 або 2 групи