Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – це свято усієї громади. І тих, хто представляє її інтереси у складі депутатського корпусу, і тих, хто працює у виконавчих органах місцевих рад, і тих, хто своєю щоденною самовідданою працею примножує здобутки громади. Адже сьогодні від кожного з нас залежить розвиток нашої громади.

Уклін і шана Вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

голова Словечанської ТГ

Володимир ТРИКИША