Благодійний проект «Важливий кожен»: літні мешканці  Словечанської громади отримали продуктові набори від фондів

 

Представники благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» зібрали та передали Словечанській  громаді продуктові набори у рамках регіонального проекту «Важливий кожен». Благодійники надали допомогу в першу чергу літнім людям, які проживають наодинці. До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, сіль. Усього 11 продуктових позицій.

«Люди похилого віку, а особливо одинокі потребують особливої уваги  та підтримки.. Від мешканців нашої громади висловлюємо свою вдячність за ту допомогу,  яку надають благодійні організації в цей складний для нашої країни час»  -  висловив свою подяку голова Словечанської сільської ради Володимир ТРИКИША.

Усього ж у рамках першої хвилі благодійного проєкту «Важливий кожен» фонди роздадуть 20 000 продуктових наборів для категорії населення віком 70+, що проживає на Житомирщині. Партії допомоги буде передано 55 сільським, селищним та міським радам у Коростенському, Житомирському, Звягельському та Бердичівському районах.

«Всі наші думки з захисниками, івся наша допомога та зусилля покладенні для їх підтримки та перемоги українського війська. Але в ці складні часими не повинні забувати про наших ближніх. Бо сила українців – у єдності. Після 24 лютого це побачив весь світ. Нашим обов’язком єтурбота про тих, хто цього потребує. І цей проектце повага та шана до старшого покоління. Багатьом із них сьогодні потрібна ця підтримка. Вдячний Міністерству закордонних справ, благодійним фондам та органам місцевого самоврядування, що разом у нас є можливість сьогодні підтримати людей», — зазначив Арсеній Пушкаренко, народний депутат України, член фракції політичної партії «Слуга народу».

Для того, щоб мати можливість масштабувати проект та допомогти якомога більшій кількості старших мешканців Житомирщини, ініціатори проєкту також оголошують про створення благодійної платформи «Важливий кожен» із закликом до регіонального бізнесу і всіх небайдужих громадян долучатися до збору коштів та товарів для формування більшої кількості продуктових наборів, які будуть передані людям літнього віку.
 

Поліна Алдошина, представниця Благодійного фонду BGV, депутатка Житомирської обласної ради наголосила на об’єднувальній силі благодійної ініціативи: «Я вражена, якою взаємодопомогою та співпрацею наповнений проект «Важливий кожен». Адже за кожним виданим набором стоїть велика команда, тижні роботи, сотні автівок, листів, документів і дійсно велике бажання підтримати людей похилого віку. Уже за перші кілька днів після анонсу проєкту ми отримали 55 листів від голів міських, селищних та сільських рад із запитами на ось такі продуктові набори для літніх людей. 24/7 ми тримаємо тісний контакт із місцевою владою та усіма партнерами, вирішуючи питання транспортування, зберігання, роздачі наборів. Уся велика команда цього масштабного проєкту об’єднані ідеєю допомогти».

Більше інформації про благодійну ініціативу – на офіційному сайті:https://kozhen.bgvfund.org/