Оголошення про потребу в лікарях

Здоров’янайцінніший скарб для людини. Зцілювати від недуг покликані медичні працівники , які щоденно, не рахуючись з особистим часом, виконують свої обов’язки, забезпечуючи збереження здоров’я людей.

Від оперативності, професійності, своєчасності медичної допомоги залежить життя людини. Відсутність лікарів у медичному закладі ускладнює процес надання якісних медичних послуг, і як наслідокдодаткові витрати та втрачання часу.

Ситуація, яка має місце в КНП “Словечанська районна лікарня”, щодо укомплектованості лікарями, потребує негайного вирішення. Так на даний час лікарні потрібні лікарі наступних кваліфікацій:

• лікар-терапевт;

• лікар-хірург;

• лікар-офтальмолог;

• лікар-невролог;

• лікар-травматолог;

• лікар-уролог;

• лікар-акушер-гінеколог;

• лікар-дерматовенеролог;

• лікар-нарколог

КНП Словечанська районна лікарня запрошує на роботу лікарів вказаних кваліфікацій, гарантує гідні умови праці, можливість забезпечення житлом, посадовий оклад від 20 000 гривень.

Звертатися за адресою:

с. Словечне, вул. Госпітальна, 47-А, Коростенський район

Комунальне некомерційне підприємство

«Словечанська районна лікарня» Словечанської сільської ради

контактний телефон: