ОГОЛОШЕННЯ!

04.07.2023 о 11.00 в сесійній залі Словечанської сільської об’єднаної територіальної громади (за адресою: с. Словечне, вул. Поліська, буд. №  9) відбудеться зустріч з працівниками поліції, де будуть присутні:

- начальник управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Данько Віктор Володимирович;

- начальник відділу поліції № 1  Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Кондрацький Юрій Миколайович;

- заступник начальника управління – начальник відділу підтримки УГІ ГУНП в Житомирській області майор поліції Шиманський Віталій Станіславович.

старший інспектор з ОД відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності ( дислокацією в Житомирській області) Управління дотримання прав людини ДГІДПЛ НП України, майор поліції Грабчук Катерина

Також на зустрічі будуть присутні керівництво відділу поліції № 1 Коростенського РУП ГУНП та дільничні офіцери поліції.

На захід запрошуються усі мешканці громади для обговорення пропозицій, скарг, проблемних чи інших питань, які виникають у службовій діяльності працівників відділу поліції № 1 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області.