Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк відвідала реабілітаційний табір «Надія» Карітас – Спес, який знаходиться в с. Зарічани поблизу Житомира. Вона поспілкувалася з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологічних груп, які проходять реабілітацію у таборі та їхніми батьками. Зокрема, це ВПО з Луганської, Донецької, Херсонської, Миколаївської областей. З ними у таборі працюють фахівці Попаснянського центру реабілітації «Лелека», який був релокований у зв’язку з повномасштабною війною рф проти України.

Фото без опису

В реабілітаційних заходах беруть участь діти і батьки, але кожен працює по окремій програмі.

«Сьогодні я познайомилась з Мариною Прокопенко, яку знаю більше трьох років завдяки заняттям і семінарам на платформі zoom. Марина завітала до нас з мамою з Луганської області, аби отримати послуги реабілітації», — зазначила Неля Ковалюк.

Також вона додала, що наразі відбувається друга зміна реабілітаційного табору, а незабаром відбудеться третій заїзд учасників з містечок та міст України.

Цей реабілітаційний табір діє за підтримки «Карітас – Спес Україна» та Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису