Шановні здобувачі освіти та їх батьки, освітяни Словечанщини!

Сердечно вітаємо усіх вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Попри те, що в Україні війна, навчальний рік розпочався як і завжди – 1 вересня.
  Проте незважаючи на виклики та перешкоди, діти повинні вчитися. Тому ми маємо багато працювати, бути єдиними, допомагати один одному, міцно тримати освітянський стрій заради МИРУ, ПЕРЕМОГИ, УКРАЇНСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО.

Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і знаходити знання протягом усього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини та  робити наукові відкриття.

Нехай у закладах освіти на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках.

Зичимо вам міцності духу, стійкості та мудрості, взаєморозуміння, задоволення від результатів своєї праці!

Бережіть себе. Слава Україні і нашим Героям-захисникам

та захисницям!

сільський голова ,

відділ освіти та соціально-культурної сфери