На зображенні може бути: текст «kk конкурент 3 днем захисникв та захисниць украйни!»

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України!

Це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Захисники і захисниці України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Від душі бажаю всім щастя, добра та натхнення. Хай над нашою Україною буде мирне небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя.

Дякую кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта.

Слава Україні! Героям слава!

сільський голова

Володимир ТРИКИША