Сьогодні, 06 травня, енергійна команда баскетболістів Ліцею № 3 м. Житомира відпрацьовувала свої навички на відкритому тренуванні, готуючись до наступного етапу змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги”.

Юні спортсмени представлятимуть Житомирський район на IV етапі змагань. Їхніми суперниками будуть команди: Ліцею № 4 м. Бердичева, Ліцею № 11 Звягельської міської ради та Коростенського міського ліцею № 7 Коростенської міської ради.

Нагадуємо, нещодавно завершився районний етап змагань, де взяли участь 317 команд та майже 4,1 тис. учасників у п’яти виданнях спорту. Це свідчить про великий інтерес та підтримку спорту серед школярів області.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису