Шановні жителі громади!

Якщо ви любите дітей, готові подарувати їм батьківську ласку та турботу, якщо не маєте роботи і готові вчитися, маєте власне житлове помешкання і готові запропонувати його дітям для тимчасового проживання та виховання, маєте повнолітнього помічника, члена вашої сім’ї, то можете випробувати себе у якості патронатного вихователя на професійній основі.

Діти, які потрапили в складні життєві обставини будуть перебувати у вас від 3 до 6 місяців. На цей час ви не залишитесь поза увагою держави. Патронатним батькам призначається соціальна допомога на дітей та грошове забезпечення (заробітна плата).

Якщо ви зацікавились цією пропозицією,за більш детальною інформацією  звертайтесь до служби у справах дітей Словечанської сільської ради,  КУ «Центр надання соціальних послуг Словечанської сільської ради» за  адресою: вул. Київська, 5, с. Словечне Коростенського району (приміщення відділення поліції та ЦНАПу).

Чекаємо на вас!