Дільничний прозвітував про роботу

Дільничні офіцери поліції відділення поліції № 1 Коростенського РУП капітани поліції Лагода Леонід Миколайович та Макарчук Сергій Степанович прозвітували мешканцям Словечанської громади про виконану роботу за 6 місяців 2024 року.

Офіцери поліції розповіли, що з початку року ними за порушення адміністративного законодавства відносно осіб, було складено 160 адміністративних матеріалів та розкрито 21 кримінальних правопорушень, з них за фактом вчинення крадіжок чужого майна решта за фактом заподіяння тілесних ушкоджень, ухилення від сплати аліментів та наркозлочини.

Крім того, правоохоронці розповіли місцевим мешканцям про найпоширеніші види шахрайств, жертвами яких стають все більш людей.

Завдяки таким заходам громадяни мають змогу особисто та колективно обговорити з поліцейським виниклі питання та внести пропозиції щодо роботи та взаємодії правоохоронців та громади.