Тиждень безпеки дорожнього руху

Міністерство охорони здоров'я України спільно із Державним підприємством "Український науково-дослідний інститут медицини транспорту" з 13 по 19 листопада цього року в Україні проведуть другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

В Україні зʼявиться реєстр збитків, – Марія Мезенцева

Народна депутатка, заступниця голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Марія Мезенцева розповіла перед обласним засіданням Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у Харківській області про виклики і здобутки громад регіону.

Під головуванням Андрія Єрмака відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

14 вересня за дорученням Президента України відбулося Розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака.

АТОПІЧНА ЕКЗЕМА: ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА

14 вересня відзначається Всесвітній день атопічної екземи. Він був заснований в 2018 році для підвищення обізнаності про цю хворобу в усьому світі і по всій Європі.

#Децентралізація: бізнес області сплатив 883 мільйони гривень єдиного податку

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

"4 роки. Підсумки"

Пропонуємо вашій увазі ще один сюжет із добірки "4 роки. Підсумки".

ІВАН КИРИЧУК: «ЄДИНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРУ – ВАКЦИНАЦІЯ»

На майданчику офіційного медіа-центру Житомирської обласної військової адміністрації відбувся брифінг виконувача обов’язків генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Івана Киричука щодо «наздоганяючої» імунізації не щеплених дітей проти кору, епідпаротиту та краснухи.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЛЕГІОНЕЛЬОЗ?

У сусідній Польщі у липні та серпні було зафіксовано  спалах рідкісного інфекційного захворювання – легіонельозу. Захворіли понад 160 чоловік, померли – 19. Нині спалах поволі пішов на спад.  Варто були обізнаним про  це захворювання, аби за можливості уникнути інфікування.