Віталій Бунечко провів розширену нараду за участю начальників РВА та структурних підрозділів ОВА

Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи за 2023 рік та визначення пріоритетів на поточний рік.

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

Увага!

Запрошуємо мешканців громади взяти участь у опитуванні (можливо анонімно) щодо того чи потрібно запроваджувати в громаді додаткові послуги психологічної підтримки.