Про головну державну платформу для збору доказів - worcrimes.gov.ua !

З метою належної фіксації документування воєнних злочинів і злочинів проти діяльності, вчинених російською армією в Україні, Офісом Генерального прокурора створено ресурс worcrimes.gov.ua - головну державну платформу для збору доказів.

Увага!

Останнім часом на Житомирщині склалася тривожна ситуація з пожежами сухої трави. Тільки минулої доби вогнеборці області ліквідували 8 пожеж в екосистемах на загальній площі 13 га.

Роз’яснення, щодо можливого  скорочення (переведення на неповні ставки) працівників ФП, ФАПів та амбулаторії ЗПСМ, які знаходяться на території Словечанської громади

Словечанська сільська рада надає роз’яснення, щодо можливого  скорочення (переведення на неповні ставки) працівників ФП, ФАПів та амбулаторії ЗПСМ, які знаходяться на території Словечанської громади.