Дія. Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри (абзац другий пункту 1, підпункт 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).             29 листопада 2020 року набрав чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» (далі – Закон), яким внесено суттєві зміни в організацію надання адміністративних послуг.

Першого квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів, – Держрибагентство

Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що з метою забезпечення охорони та створення сприятливих умов для природного відтворення біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 01.04.2021 року Наказом від 23.03.2021 р. № 9-у (копія додається) встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирськох області.

Президент затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Криму

Президент України Володимир Зеленський видав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Децентралізація: керівництво Житомирської ОДА долучилося до обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропонує до публічного обговорення проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні» №4298.