Школи отримали 60% підручників для 3 класів

Станом на 19 серпня до шкіл вже надійшло 60% всіх підручників для учнів 3-х класів Нової української школи.

Відповідні дані надані Інститутом модернізації змісту освіти.

Лідерами з доставки підручників до шкіл є Полтавська та Миколаївська області, які довезли до закладів освіти понад 90% підручників від запланованої кількості.

Найгірші показники доставки підручників в Чернівецькій (31%) та Харківській (22%) областях.

Окрім того, триває доставка до обласних баз підручників для 7-х класів — станом на 18 серпня розвезено близько 50% шкільних підручників.

Цього року для учнів7-х класів надруковані оновлені підручники з історії України, всесвітньої історії, інформатики та гагаузької мови.

Також для 7-го класу перевидані підручники 2016 року з української мови, української літератури, алгебри, геометрії, фізики, хімії, основ здоров’я, мистецтва, зарубіжної літератури та іноземних мов.