На обласну педагогічну виставку «Сучасна освіта Житомирщини – 2021» представлено методичні розробки педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Словечанської сільської ради . Учасники , роботи яких відповідають вимогам щодо оформлення посібників, характеризуються новизною і актуальністю тем, різноманітні за тематикою, змістовні, вказують на постійний творчий пошук педагогічних колективів, відповідають нормативним документам, державним освітнім стандартам, мають високий рівень естетичного оформлення і практичного спрямування нагороджені:

• дипломами ІІ ступеня - Горбачевський О. І., вчитель ОНЗ «Словечанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Хилевич А. П., вчитель трудового навчання Бігунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Шмаюн Р. А., соціальний педагог ОНЗ «Словечанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;

• дипломами ІІІ ступеня - Воробей Г. А., Федорчук Ю. М., вчителі російської мови Бігунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Курбанбаєва Т. М., вчитель української мови та літератури ОНЗ «Словечанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Можарівська Г. Є., вчитель математики Можарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Рожок Н. М., вихователь групи подовженого дня ОНЗ «Словечанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Щиро вдячні учасникам за сприяння освітній реформі у громаді шляхом узагальнення та презентації кращого педагогічного досвіду, інноваційних розробок та активну участь у обласній виставці перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2021».