Фото без опису

Від завтра на Житомирщині відбудуться перші щеплення пріоритетних груп зареєстрованою вакциною виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. За розподілом Міністерства охорони здоров’я, Житомирська область отримала 5320 доз. Наразі профільне міністерство закінчило всі процеси перевірки й лабораторний контроль вакцини.

 

Про це повідомив начальник відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський.

 

Першу партію вакцини Coronavac використовуватимуть для вакцинації від COVID-19:

 

людей з маломобільних груп населення і тих, хто за ними доглядає;

 

працівників освіти, залучених до проведення ЗНО.

 

CoronaVac – традиційна інактивована вакцина, на основі ослабленого вірусу. ЇЇ перевага полягає в тому, що препарат надійшов в однодозових флаконах, готових до ін’єкцій та шприцами, тому під час її використання немає залишків. Умови зберігання подібні до Covishield/AstraZeneca, яка надійшла наприкінці лютого – 2-8 градусів обов’язкового температурного режиму.

 

“Отже, вакцинальна кампанія на Житомирщині та в Україні триває. Адже це чи не єдиний шлях для подолання пандемії та повернення до звичного нам способу життя, за яким ми так скучили. Зареєстровані в Україні вакцини проти коронавірусу запобігають тяжкому перебігу коронавірусної хвороби та загрозі зайняти ліжко в реанімації”, — додав Сергій Березовський

 

Звертаємося до представників вищевказаних категорій – звернутися до вашого сімейного лікаря та повідомити про ваше бажання взяти участь у вакцинації!

 

Нагадаємо, що відсьогодні, 13 квітня, в Україні розпочинається щеплення вакциною CoronaVac проти COVID-19

 

 

Фото без опису

Фото без описуФото без опису