Фото без опису

12 квітня, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі дружини Президента України Олени Зеленської відбулася нарада щодо обговорення подальших кроків реалізації завдань та заходів, передбачених Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору в Україні.

 

Від Житомирської облдержадміністрації до наради долучилися заступник голови ОДА Віктор Градівський, директор Департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець та представники інших структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

До розробки стратегії також долучилися вже понад 150 експертів з різних регіонів країни. Вони працюють над конкретними пропозиціями у тематичних групах за шістьма основними напрямками безбар’єрності:

 

соціальна;

 

освітня;

 

економічна;

 

громадянська;

 

цифрова;

 

фізична.

 

Довідка. Координує роботу над Стратегією міжвідомча робоча група Кабінету Міністрів України під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова. Аналітичну та технічну підтримку надає експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР «Єднання» та ГО «Безбар’єрність». Ця діяльність здійснюється за сприяння проєкту ПРООН «Права людини для України».

 

Фото без описуФото без опису

Фото без опису