ОГОЛОШЕННЯ

 

про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

 

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці.

Дані про земельну ділянку:

вул. Київська, 1а, с.Словечне, Коростенський район, Житомирська область, площею 0,1985 га (кадастровий номер 1824287300:01:001:0034) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

  • заява претендента на участь у конкурсі з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна;
  • копії установчих документів суб’єкта оціночної діяльності;
  • згода на обробку персональних даних;
  • кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу (в тому числі, вказати кількість рецензій або висновків державної експертизи з результатами);
  • копії (документи підтверджуючі суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки землі).

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт (з рецензування), а також строк виконання робіт (у календарних днях з врахуванням рецензування).

У разі невідповідності документів вимогам Закону України «Про оцінку земель», а також у разі подання неповного пакету документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

Збір необхідної інформації проводить оцінювач.

Відомості про місцезнаходження комісії:

  • вул. Поліська, 9, с. Словечне, Коростенський район, Житомирська область, 11122.

Строк подання конкурсної документації: до 04 серпня 2022 року (включно).

Поштова адреса за якою подаються документи: вул. Поліська, 9, с. Словечне, Коростенський район, Житомирська область, 11122.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 05 серпня 2022 року о 10.00 годині за адресою: вул. Поліська, 9, с. Словечне, Коростенський район, Житомирська область, 11122.

 

Словечанська сільська рада