#плічопліч: Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради. Разом з юними спортсменами він поринув у спортивну атмосферу гри у баскетбол.

Благодійний фонд “Сталеві”

Благодійний фонд “Сталеві” радий поділитись чудовою новиною, про співпрацю з АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»! Цей відомий європейський банк має бездоганну репутацію та є чудовим прикладом соціально-відповідального бізнесу, що уважно слідкує за роботою благодійників та долучається до добрих справ задля наближення нашої перемоги.

Все,що треба знати про СНПК

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційну пам’ятку з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо закупівельних робіт по об’єктах, фінансування яких передбачено за кошти державного бюджету

Під час брифінгу йшлося про тендерні процедури в рамках державних закупівель, які були розглянуті у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність».

#плічопліч. Віталій Бунечко підбив проміжні підсумки спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко підбив проміжні підсумки спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо» на Житомирщині.

ТОКСИКОДЕРМІЯ: ПРИЧИНИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Токсикодермія, або токсико-алергічний дерматит — це гостре запалення шкіри або слизових оболонок, що виникає в наслідок надходження в організм алергенів та речовин, які мають токсичну дію.  Захворювання характеризується появою висипки та свербежу на  тлі  надходження в організм алергенів. При тяжкому перебігу  захворювання погіршується загальне самопочуття, виникають симптоми  ураження внутрішніх органів.

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо прикладів економії та доцільного використання бюджетних коштів

Під час брифінгу йшлося про капітальний ремонт Кирданівського ліцею Овруцької міської ради та діяльність робочої групи “Прозорість та Підзвітність”.

ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам  з експортним потенціалом та інноваційними ідеями

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тис. євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.